Top 5/10

My top 10 Favourite actors

5. května 2017 v 8:00 | Wafer
Ahoj všichni!
Poslední dobou toho mám strašně moc a tak nemám čas se dívat na filmy nebo na seriály, které mám rozkoukané, což mě neskutečně mrzí. Proto jsem si řekla, že aspoň napíšu článek o tom, co se seriály a filmy úzce souvisí a to jou mí oblíbení herci. Je pro mě strašně těžký jich vybrat jenom deset, protože jich mám ráda tolik a o tolika si myslím, že jsou úžasní, že by jich muselo být tak dvacet. :D Tak jdeme na to!

1. Johnny Depp
Johnnyho, jak už asi víte, miluju už od dětství. Začalo to u Pirátů z Karibiku a od té doby jsem viděa každý nový film, který natočil. Některé jsem možná vynechala, ale každopádně mám v plánu se na ně podívat.

2. Robert Downey Jr.
Roberta jsem poznala, asi jako každý, v roli Iron mana a neskutečně mě zaujal, tak jsem se podívala na pár jeho dalších filmů, které se mi neskutečně zamlouvaly.

3. Sebastian Stan
Seba jsem si oblíbila teprve nedávno a momentál sleduju seriál, ve kterém hraje, jmenuje se Kings a můžu vřele doporučit, odehrává se za války, ale nevím přesně za které. :D

4. Alan Rickman
Alan se mě dostal svojí rolí Snapea v HP. Úpřímně, na tohodle člověka nikdy nezapomenu, byl neskutečnej.

5. Emma Watson
Emmu jsem si vybrala hlavně proto, že je to neuvěřitelně silná osobnost a obdivuju ji za to, co dělá, viz. organizace UN Woman Goodwill.

6. Benedict Cumberbatch
Prostě Sherlock. ♥

7. Martin Freeman
Že nejsem jediná, kdo si myslí, že Martin je jako Bilbo neskutečně cute?

8. Val Kilmer
Vala bych asi popsala jako dobrého herce ve špatných filmech. Bohužel jsem s ním viděla jen dva filmy, na které jsem se odvážila podívat a byly dobře hodnocené.

9.Samuel L. Jackson
Fury. Moje snad nejoblíbenější marvelovská postava. Samuel L Jackson se mi taky děsně líbit jako Barron ze Sirotčince slečny Peregreenové (nwm přesně, jak se to píše) pro podivné děti.

10. Helena Bonham Carter
Na Heleně se mi líbí, že se nebojí, stejně jako Johnny Depp, hrát takové ty narušené postavy jako je třeba Srdcová královna. Co si pamatuju, tak snad jediná role, kde byla normální, byla v Karlíkovi a továrně na čokoládu, ky hrála Karíkovu mamku.

Dalších top 10 Nejstrašidelnějších míst světa

21. března 2017 v 8:00 | Wafer

1. Capela dos Ossos (kaple kostí), Portugalsko

Kapli kostí v portugalském městě Évora vybudoval františkánský mnich v 16. století. K dekoraci yly použity kosti 5 000 lidí. Vchod do kaple zdobí nápis: "Tady naše kosti čekají na vaše."


2. Mumie ve vesnici Kabayan, Filipíny

Odlehlá filipínska vesnice Kabayan ukrývá zváštní poklad. V jeskyních po okolí jsou ukrytí mumifikovaí příslušníci kmene Ibaloi, ke kterým se váží děsivé pověry. Rozhodně se nevyplatí si tyto mumie rozhněvat...


3. Most psích sebevrahů, Skotsko

Most psích sebevrahů, takto se přezdívá mostu Overtoun ve skotské vesnici Milton, ze kterého zdánlivě dobrovoně skočilo nejméně padesát psů vstříc jisté smrti. Most byl vybudován v roce 1862, první zaznamenané sebevraždy psů se ale datují k padesátým létům 20. století. Přesné číslo psích sebevrahů není známo, některé odhady se ale zmiňují dokonce až o 600 psech!
Důvod, proč se psi vrhají přes zídku do patnáctimetrové propasti, se zatím nepodařilo s jistotou určit. Ještě podivuhodnější je, že několik psů, kteří pád přežili, se po návratu na most pokusilo spáchat sebevraždu znovu. Psi sebevrazi se rovněz z neznámého důvodu vybírají na mostě vždy jedno místo, z kterého se vrhají dolů a to výkledek na pravé stranš mostu.


4. Město mrtvých, Dargavs

Město mrtvých Dargavs se nachází v ruské Severní Osetii a jde o rozsáhlé pohřebiště, které tvoří celkem 95 středověkých staveb. Podle místních ti, kdo do města vstoupí, se už zpátky živí nevrátí.


5. Nemocnice Beelitz Heilstätten, Berlín

Bývalá nemocnice a sanatorium Beelitz Heilstätten se nachází přibližně šedesát kilometrů od Berlína a čas ji proměnil v dům hrůzy. V dobách první a druhé světové války šlo o vojenskou nemocnici a dokonce se zde v roce 1916 léčil i Adolf Hitler. Komplex fungoval ještě v době Sovětského svazu a definitivně zanikl až v roce 2000.

6. Středisko Schan Zhi, Tchaj-wan

Středisko San Zhi bylo postaveno jako luxusní vesnice pro znuděné bohaté rodiny. Nicméně, během stavby se zde udála série podivných úmrtí, a tak se od střediska upustilo. Dodnes je prázdné a místní říkají, že tu straší.

7. Ostrov Hashima, Japonsko

Ostrov byl obýván mezi roky 1887-1974 jako zařízení pro těžbu uhlí. Nejpozoruhodnějšími rysy ostrova jsou opuštěné původní betonové domy, které obklopuje mořská zeď. Byl známý pro své uhlené doly a jejich provoz během mindustrializace Japonska. Koncern Mitsubishi koupil tento ostrov v roce 1890 a začal projekt, jehož cílem bylo dobývání uhlí z možského dna. V roce 1916 zde byly postaveny první velké betonové stavby (9 pater) pro uspokojení rozrůstající se řady pracovníků. Beton bylspeciálně užívaný na ochranu proti tajfunům.
Roku 1959 dosáhla populace 6,3 hektarového ostrova svého vrcholu - 5 259 lidí.
Když v 60. letech v Japonsku uhlí nahradila ropa a uhelné doly se začaly zavírat po celé zemi. Mitsubishi oficiálně oznámilauzavření dolu v roce 1974 a dnes jsou budovy na ostrově prázdné a pusté, což je důvpdem, proč se nazývá ostrov duchů. Cesty na ostrov byly znovu otevřeny pro veřejnost 22. dubna 2009, 35 let po uzavření.


8. Jacob's Well, Wimberley, Texas

Místo je movažováno za posvátné a s patroarchou Jákobem ho věřící spojují už přes 2 000 let. Údajně se právě tady měla nacházet studna, z níž dala Ježíšovi napít Samaritánka, jak je popsáno v Bibli. Od 4. století se tu budovaly svatyně a putovali sem poutníci z celé země. Dnes tu stojí ortodoxní klášter sv. Photiny. Při pohledu shora vypadá Jákobova studna jako klidný a neškodný vodní útvar s křišťáloově čistou vodou, její hlubiny však skrývají nástrahy. Potápěči se tu i bez profesionálního vybavení snadno dostanou širokým hrdlem do hloubky zhruba deseti metrů. Užsími skulinami se pak mohou dostat i níž, ale to už chce zkušenosti apotápěčský přístroj. Celkově sahá podvodní jeskyně do hloubky kolem čtyřiceti metrů. Nejhlubší prostory však zůstávají neprobádané.

9. Ruiny v Detroitu

Detroit je zkrachovalým a zapřášeným symbolem úspěchu amerického automobilového průmyslu, který nedokázal zareagovat na konkurenci z Japonska a Evropy a postupně tak město upadalo do zapomnění. Kdysi metropole plná života od roku 1950 ztratila přes 60% obyvatel, kteří zde po postupném krachu automobilového průmyslu postupně ztráceli práci. Tento fenomén se nejvíce prohlubuje od roku 2008, kdy na něj dopadl stín ekonomické krize. Nyní je jedna pětina města téměř neobydlená a starosta Bing ho chce koncentrovat pouze do centra a opuštěné periferie odstřihnout od energie. Jestli semu to povede, tak se Detroit pravděpodobně stane největšímměstem duchů na světě.


10. Černobyl

Roku 1997 byla v bezprostřední blízkosti města Černobyl postavena stejnojmenná jaderná elektrárna. V dubnu roku 1986 došlo ve 4.reaktorovém bloku kpotížím, které se postaraly o největší jadernou katastrofu od Hiroshimy a Nagasaki. V důsledku výbuchu reaktoru a následnému úniku radiace byla města na severu Ukrajiny Černobyl a pař. Pripjať vysídlena. Stala se tak zónou klidu, kde si příroda bez zásahů člověka bere nazpět vše, co jí patří a pohlcuje tak místní zástavbu.
My top 5 Favourite shows

17. března 2017 v 8:00 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak jsem tady s dalšími Top 5! Tentokrát to budou moje oblíbené seriály. A jaké jsou vaše oblíbené seriály?

1. Sherlock
Sherock je prostě největší srdcovka ze všech, i když 4. série byla trochu stresující. :D

2. Game of Thrones
GoT jsem začala sledovat nedávno a je totálně boží show. Akorát jsem teprve na začátku 2. série, takže mám trochu skluz. :D

3. Once Upon A Time
Tuhle show jsem taky začčala sledovat před nedávnem hned po tom, co jsem si přečetla podle ní napsanou knížku, která mě strašně zaujala.

4. Mentalista
Prostě Patrick Jane a Simon Baker. Zbožňuju Mentalistu. :D

5. Dr. House
House je tak trochu doktorská verze Sherlocka Holmese. A taky o hodně vtipnější a vzteklejší. :D

My new top 5 videos

24. února 2017 v 8:00 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak tady mám znovu dalších top 5 a znovu to jsou videa, která jsem za tu dobu, co vyšlo top 10 (?) videos, nasbírala, tak jsem si říkala, že by to bylo cool. Jinak jsem taky byla dost v koncích s nápady. :D Tak jdeme na to!

1.Space is cool - Markiplier Songify Remix
Tohohle youtubera jsem začala sledovat nedávno kvůli Five Nights at Freddy's: Sister location sérii, kterou točil, protože mě děsně zajímalo, jak tahle hra skončí. No tedy... zčásti za to může i moje BFF, protože díky ní jsem viděla tu děsnou hru The Littlest penguin v jeeho podání, takže to bylo takové dobrodružství, protože ta hra je fakt děsná. :D Každopádně tenhle remix je totálně úžasnej, musím ho pořád poslouchat.

2. Mystrade - Umbrella
V poslední době jsem začala shipovat Mycrofta a Lestrada, vážně netuším proč, zezačátku mi to připadalo jako podivnej ship, ale te´d už ne. :D Za to může ta 4. série, to známe. :D

3. Sherlock Draw my life
Co k tomu dodat, prostě Sherlock dělající Draw my life. :D

4. OMFG - Hello piano
Já tu songu prostě miluju, je taková dobře šáhlá. Tak proč ji nezahrát na klavír, že jo? :D

5.Animotherapia - Sova
Tak nejlepší na konec. Sova, která vás rozseká. :D Je prostě božská.

Top 5 Bytostí z řecké mytologie

7. února 2017 v 8:00 | Wafer

5. Harpyje

Již v antickém Řecku se jejich představa dostala do podoby žen s křídly. Později byy vyobrazovány jako ptáci s lidskou hlavou, zpravdla ženskou nebo dívčí. Nakonec se jejich hlava změnila na hlavu staré ošklivé ženy. Harpyje vystupovay v několika řeckých bájích. Nejznámější je o slepém Fíneovi, který byl nadán věšteckým uměním, ale protože ho zneužíval, bohové ho oslepili. Podle jedné verze uvrhl Fíneus jeho syny do žaláře, podle druhé je nechal zakopat zaživa. Proto na něj byl seslán trest neukojitelného hladu a kdykoliv se chtěl najíst, Harpyje přiletěly, vše snědly a co nestačily, to pokálely.

4. Satyr

Satyrové jsou zařazováni mezi horské a lesní polobohy. Šlo o původce boha vína Dionýsa, zobrazováni jsou většinou jako napůl člověk a napůl kozel, s kučeravými vlasy, špičatýma ušima, tupým nose, s růžky, oháňkou a kozlíma nohama. V mytologii jsou většinou ztotožňováni s mužskou sexuální silou, k lidem nebyli právě vstřícní, přepadali pastýře a strašili poutníky. Podobali se jiným lesním polobohům - Silénům, se kterými se dobře snášeli.

3. Medusa

Byla nadmíru ošklivá, stejně jako její sestry Sthenó a Euryalé, ale ne od narození. Protože se nechala svést Poseidónem Athénine chrámu, proměnila ji bohyně v obludu s blýskavýma očina, obrovskými zuby, mosaznými drápy a hady místo vlasů. Podobně prý vypadaly i její sestry. Kdo pohlédl Meduse do očí, zkameněl. Po její smrti vyskočil z jejího těla obr Chrýsáór a okřídlený kůň Pégasos.

2.Sfinx

Sfinx neboli Sfinga je mýtický tvor, který má tělo lva s hlavou berana, sokola, nebo člověka. Nejstaší doklady Sfingy jsou známy ze starověkého Egypta, odkud se dostaly do řecké mytologie. V mytologii starověého Řecka se vykytovala jediná Sfinx. Jejími rodiči byli storuký obr Týfón a jeho manželka Echidna. ejí přesnější život není znám, prkticky se o ní ví jen to, že ji Héra poslala z Etiopie k Thébám, kde se usídlila na hoře Sfingio a dávala všem procházejícím hádanku. Toho, kdo ji neuhodl, rozsápala.

1. Hekatoncheirové

Hekatoncheirové byli v řecké mytologii hrozní padesátihlaví a storucí obři, zrození z bohyně země Gaie a jejího manžela Úrana. Šlo o tři bratry jménem Kottos, Brairéos a Gyés. Byi prý tak šerední, že se na ně jejich otec nemohl ani podívat. Proto je hned po narození svrhl do hubin země s přísným zákazem vycházet ven. To Gaiou nazlobilo, a proto přemluvila Krona, aby za to otce potrestal a zbavil vlády. Kronos to udělal a prohlásil se vládcem, ovšem Hekatoncheirům to nepomohlo. Bál se jeji síly a proto je nepropustil. Museli si počkat až na Dia, který později povstal proti vlastnímu otci.

My top 10 Interprets

3. února 2017 v 8:00 | Wafer
Ahoj všichni!
Dneska tady mám pro vás top 5 interpretů, které ráda poslouchám. Kdyžtak mi pak napště do komentářů, jestli někoho z nich posloucháte.

1.Shinedown
Tuhle kapelu teď poslouchám nonstop. Úplně jsem se do ní zamilovala.

2. Lordi
Ke kapele Lordi mě přivedl taťka a děsně ji miluju.

3. Tomáš Klus
Toma Kluse etak moc neposlouchám, ale líbí se mi jeho písničky, má strašně dorej hlas.

4. Twenty one pilots
Twenty one pilots si taky poslechnu jenom někdy, ale taky si myslím, že jsou vážně dobří. Ale nevložím vám sem songu, protože mi to nešlo. :D

5. Adele
Adele je prostě nejlepší. Je úžasná. ♥

6. Avril Lavigne
Avril jsem si zamilovala, když jsem slyšela její písničku k filmu s mým oblíbeným herce - k Aence v Říši divů. Ae musím se přiznat, že pobláznění touhle zpěvačkou mi moc dlouho nevydrželo a teď si ji poslechnu jenom někdy, když si na ni zrovna vzpomenu.

7.P!nk
P!nk je prostě jedna z top. Teď ujíždím na písničce Just like fire, kterou nazpívala pro Alenku Za zrcadlem. Líbí se mi, že její songy jsou takový nabitý a energický.

8.Shakira
K ní snad ani není co dodat. Prostě ♪Shakira, Shakira♪ :D

9.Fall Out Boy
Už jsem tak unavená, že nevím, co bych napsala. :D Píšu totiž o půlnoci. :D

10. Owl City

Top 10 Nejstrašidelnějších míst na světě

29. listopadu 2016 v 8:00 | Wafer
1. Les Hoia-Baciu, Rumunsko
Tento les je známý jako tykový ,,rumunský bermudský trojúhelík". Ztratila se zde sposta lidí, byly zde nahlášeny výskyty UFO, zváštní nevysvětlitelné úkazy a další.
2. Brána do pekla, Turkmenistán
Před 40 lety se přišli sovětští geologové, aby zde vytěžili zemní plyn. Při vrtu fšak narazili na podzemní jeskyni a celý komplex se tak zhroutil. Plyn začal unikat do okolí, a tak se rozhodli ho zapálit. To ještě nevěděli, že bude hořet dodnes.
3. Hrad Leap, Irsko
Hrad Leap je jedním z nejstarších hradů na světě. Prý se v jeho chodbách potuluje elementární duch, jakási nevysvětlitelná síla. Historicky se zde událo mnoho masakrů, včetně bratrovraždy, a saotné základy hradu jsou prý postaveny na rituální půdě starých druidů.
4. Wonderland, Čína
Wonderland měl být čínskou verí Disneylandu. Při stavbě ale nastaly problémy, a tak projekt zanikl. Základy jsou ae pořád na svém místě. Uprostřed pustiny.
5. Muynak, Uzbekistán
Muynak bylo kdysi rušné přístavní město u Aralského moře. Sověti však moře vysušili a z Muynaku tak zbyly jen trosky v pustině.
6. Centralia, Pennsylvánie
Centralia bylo velké těžařské město. Kvůli nehodě s vypalováním skládky požár zasáhl černé uhlí pod městem a to tak od roku 1962 nepřetržitě hoří. Město bylo opuštěno, v současnosti zde žije asi 10 lidí. Centralia byla jednou z inspirací pro film Silent Hill.
7. Ostrov panenek, Mexiko
Neobydlený ostrov v kanálech Xochimilca. Podle pověsti v kanálech utonula malá holčička z nedaleké vesnice.Julian Santana Barrera našel její panenku a zavěsil ji na nejbližší strom. Julian od té doby slýchal výkřiky, kroky a šepot. Po dalších 50 let věšel Julian po ostrově další a další panenky, jen aby uklidnil rozzobené duchy. Nakonec ho našli prtvého tam, kde on našel utopenou holčičkou.
8. Jatinga, Indie
Jatinga je poměrně normální město. Až na to, že v září a říjnu se ptáci přilétají spáchat hromadné sebevraždy.

9. Les Aokigahara, Japonsko
Aokigahara je les na úpatí hory Fudži v Japosku. K lesu se váže legenda o démonech z japonské mytologie a místo si rovněž vysloužilo přezdívku "les sebevrahů". Ročně se tu zabije kolem 30 lidí, v roce 2003 tu bylo nalezeno dokonce 105 těl. Úřady už raději statistiky nezveřeňují. Po Golden Gate Bridge jde o druhé nejoblíbenější místo pro odchod ze života.

10. Opuštěný blázinec v italské Parmě
Jakoby blázinec, ještě k tomu opuštěný, nebyl už tak dost děsivý. Ten v italské Parmě vyzdobil brazilský umělec Herbert Baglion instalací "1000 stínů". Temné stíny ztracených duší učinily toto místo ještě strašidelnějším.

My top 10 films

4. listopadu 2016 v 10:57 | Wafer
Ahoj všichni!
Je to už asi týden, co jsem vydala poslední článek. Nebojte, neumřela jsem. Jen jsem toho měla tenhle týden docela dost. A protože máme třetí a čtvrtou hodinu IKT, kde probíráme, jak se píše do wordu, rozhodla jsem se, že tento čas věnuji něčemu produktivnějšímu. A to psaní článku a obíhání SBnek. Původně jsem chtěla vydat další článek ke knižní výzvě za poslední dva měsíce, ale nemám na školním počítači dostatečné materiály, takže jsem se rozhodla napsat článek o mých top 10 filmech. Tak jdeme na to!

1. Alenka v ŘÍši divů
Miluju Alenku, Timu Burtonovi se vážně povedla. Je to jeden z mála filmů, který se mi bíli víc, než knížka.
2. Prokletý ostrov
Na Prokletý ostrov jsem se podívala nedávno, protože jsem se nudila a po tom, co dostal Leo Oscara, jsem se rozhodla, že se podívám na nšjaký jeho film. Zmrtvýchvstání si nechávám na později, tak jsem se podívala na prokletý ostrov. Můj názor na tenhle film najdete v mém předešlém článku, kde jsem na tenhle film psala recenzi. TADY
3. Piráti z Karibiku
Kdo by neměl rád Piráty z Karibiku? Uznávám, že čtyřka byla taková trochu mimo, protože tam chyběli Elizabeth a Will, ale taky se mi dost líbila. Hodně se těším hlavně na pětku, která se jmenuje Salazarova pomsta. Má tam být Willův syn, jestli tam budou Will a Elizabeth, tím si nejsem jistá.
4. Harry Potter
Harry Potter je taková klasika. Z mého pohledu se lidi, kteří viděli Harryho Pottera, dělí na 3 skupiny. Ti, kteří HP milujou, ti, kteří ho totálně nenávidí, a ti, kterým je opravdu jedno.
5. Dark Harbor (nepamatuju si, jak je to česky :D)
Dark Harbor je podle mě dalším z mnoha úžasných filmů, které jsem viděla. A taky jeden z mnoha filmů, na které jsem se podívala, protože tam hrál jeden z mých oblíbených herců - Alan Rickman.


6. Karlík a továrna na čokoládu
Co k Tomuhle filmu dodat. Prostě Johnny Depp. :D A Helena Bonham Carter tam byla taky úžasná. Přiznávám se, že jsem ji tam skoro ani nepoznala, protože většinou hraje takový šilený ženštiny. Viz. Harry Potter, Alenka v Říši divů a další. :D
7. Kiss kiss bang bang
Opět jeden z mých oblíbených herců - Robert Downey Jr. Taky jsem si díky tomuhle filmu oblíbila Vala Kilmera. Miluju tenhle typ vtipných akčňáků. KKBB mi přijde dost žánrově podobné Avengers.
8. Sherlock Holmes
Tímhle Sherlockem Holmesem myslím ten film, kde hrál Robert Downey Jr. (překvapívě:D). Dost jsem se nasmála u scény, kdy přišel za Johnem a Mary do toho vlaku. Prostě typickej transvestita (ne že bych proti nim něco měla). Fakt to bylo boží. :D


9. Megamysl
Tenhle animák je prostě originální. Koho by napadlo udělat záporáka s velkou modrou hlavou? Dost mě překvapilo, že existují fanarty na ship Megamysl(ten záporák) a Metroman("obránce města", který "zemře"). Jako...vážně? :D Opravdu jsem se tomu zasmála.
10. Stříhoruký Edward
Jeden z mála filmů, u kterých mi bylo do breku. Jedna z mých opravdových srdcovek.

My top 10 favourite characters

2. září 2016 v 23:04 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak včera a dneska jsem byla s novou třídou na adapťáku a bylo to fakt super! Myslím si, že z nás bude fajn parta. Takže tak.
Teď k tématu! Dnešní článek bude o mých deseti oblíbených postavách. Jaké jsou vaše top postavy?

1. Jack Sparrow

2. Severus Snape

3. Lucius Malfoy

4. Jacob Black

5. Tony Stark

6. Steve Rogers

7. Bucky Barnes

8. Loki

9. Perry Van Shrike (Gay Perry)

10. Kloboučník

Top 5 Hororových filmů podle skutečných událostí

12. července 2016 v 20:30 | Wafer

My top 10 songs

28. června 2016 v 22:28 | Wafer
Ahoj všichni!
Tka jelikož jsem minule dělala top 10 videí, tak teď udělám pot 10 písniček! A jak to tak vypadá, na příštích top 10 si budu muset sehnat něco mimo youtube.....tak to bude těžký úkol.

1.Duke Dumont - Ocean Drive

2.Selena Gomez - Cruella de Vil

3.Tom Petty - Free fallin'

4.Puddle of Mudd - Psycho

5.Three Days Grace - Pain

6.Shinedown - Sound of madness

7.Shinedown - I'm alive

8.Shiedown - Call me

9.Three days Grace - I hate everything about you

10.Michael Jackson - Billie Jean

My top 10 videos

22. června 2016 v 14:15 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak jsem se rozhodla, že udělám vlastních top 10. Netuším, kolik jich bude nebo jak často budou vycházet, ale doufám, že vás to bude bavit. :D
1.Black widow/Rude boy acapella
Prostě miluju acapella songy. :D


2.Dreamd are made of this Harry/Snape slash
Moc se nedívám na Harry/Snape videa,ale tohle se fakt povedlo.

3.John Watson - My whole falimy thinks I'm gay
Videa z Sherlocka jsou vždycky boží. :D

4. The Avengers - Uptown funk

5. Sherlock - Oh no!

6. The Avengers - Talk dirty

7.Kovy - V kůži rappera

8. 'If I die young' A Weasley Twins Tribute
Kdo taky miluje Weaslyovic dvojčata?

9. Kdyby písničky byly realita #2

10. Práce snů

Top 5 Předsudkových a diskriminačních fobií

15. června 2016 v 20:23 | Wafer
Ahoj všochni!
Tak jsem si tak projížděla různé fobie a tyhle mi přišli trochu....no....řekla bych rozhodně zajímavé.
Tak jdeme na to!

1.Negrofobie - fobie z černochů
2.Christianofobie - fobie z křesťánů
3.Frankofobie - fobie z Francouzů
4.Ephebiofobie - fobie z teenagerů
5.Abdulofobie - fobie z Romů

Top 5 Nejroztomilejších koťátek

18. května 2016 v 15:45 | Wafer

Top 5 nejdivnějších fobií

28. dubna 2016 v 11:20 | Wafer
 
 

Reklama