Muzika

Co jsem objevila

10. února 2017 v 22:47 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak jsem si tak projížděla youtube a narazila jsem na tuhle úpně boží verzi písničky "We don't talk anymore" pro orchestr?... No každopádně je to hodinová verze a strašně dobře se u toho odpočívá. Asi to budu te%d poslouchat pořád. Co na to říkáte vy?

Chopin - Waltz in A minor

19. srpna 2016 v 1:16 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak jsem si dala další klavírní předsevzetí a chci se naučit Waltz v A moll od Chopina. Je to nádherná skladba. Minulý školní rok jsem už od tohodle skoladatele něco hrála, myslím, že to bylo nějaké Perudium, jestl iněco takového vůbec složil (abych vám nekecala). A děsně se mi to líbilo. Bylo to fakt dost těžky, protože melodie byla v levé ruce, takže jsem se ještě k tomu musela soustředit, aby byla levá víc slyšet. Ale dala jsem to! Na předehrávkách mi tleskali , tak je to okay. :D


Acapella

3. srpna 2016 v 23:24 | Wafer
Ahoj všichni!
Určitě jste už někdy slyšeli o acapellách. Pokud je, tak je to vlastně písnička, u které děláte hudbu jen hlasivkami. Fakt se to dobře poslouchá. Jaký na to máte názor vy?

Columbine Dances

19. června 2016 v 12:13 | Wafer
Ahoj všichni!
Nevím, jestli jsem to sem už psala, ale nedávno jsem dokončila osmý rok hry na klavír, a jelikož už jsem "expert", tak budu příští rok hrát takové krkolomné skladby. Vánoční preludium, které zní ceklem dobře a druhá se jmenuje Kolumbína tančí. Ta tančící kolumbína se zezačátku tváří tak jakože vesele, v pohodě, ale najednou se to rozjede a připomíná mi to soundtrack z nějakýho hororovýho filmu. Jen uznejte sami:

Girl On Fire (Chelsea) | The Voice Kids 2013

8. února 2016 v 20:15 | Wafer
Tak tahle holčina je úplně boží.

 
 

Reklama