Knižní výzva 2016/2017

STOP!

3. srpna 2017 v 21:56 | Wafer
Výsledek obrázku pro stop it gif

Ahoj všichni!
Tak rok utekl a s ním i můj čas na přečtení 60 knížek, které se mi bohužel nepodařilo přečíst. Upřímně jsem si myslela, že bych to mohla zvládnout, ale podařilo se mi přečíst jenom 32 knížek, což ale podle mě i tak dost.
Možná tuhle knižní vývu zkusím i příští rok, ale na tento mám naplánovanou ještě nějakou challenge týkající se knih, tak se máte na co těšit. :)

Přečtené knihy za květen a červen

4. července 2017 v 21:47 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak jsem si po dlouhé době vzpomněla, že bych mohla uveřejnit pár knížek, které jsem přečetla jakožto součást mé kižní výzvy. Tak se jde na to!

1. John Saul - Trest pro hříšné

2. John Saul - Noční můra

3. Stephen King - Carrie

4. A.C.Doyle - Pes Baservillský

5. Dick Francis - Rozkazem

6. Sandra Brown - Skryté zlo

7. Denis Diderot - Jeptiška

Přečtené knihy za leden, únor a březen

14. dubna 2017 v 20:01 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak tady jsou další ůřečtené knížky do mé výzvy. Tentokrát mám obaly knížek bez zeleného "Completed", protože pizap se předělával a já se na něm teprve učim, takže tak. :D

1. J, Hill - Vánoční říše

2. S. King - Pod kupolí

3. A. Franklinová - Relikvie mrtvých

4. M. Connelly - Devět draků

5. G. Stein - Umění závodit v dešti

6. H. Isayama - Shingeki no Kyojin 9

7. H. Isayama - Shingeki no Kyojin 10

Ještě mi zbývá 37 knížek, takže mám do srpna co dělat, no. :D

Přečtené knihy za prosinec

10. ledna 2017 v 8:00 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak prosinec a rok 2016 jsou za námi. Proto jsem se rozhodla zrekapitulovat, jaké knížky jsem přečetla za prosinec, kolik celkově a kolik mi jich tedy zbývá do dokončení výzvy. Tak jdeme na to!

1. J. K. Rowling, John Tifannym Jack Throne - Harry Potter a Prokleté dítě
Prokleté dítě jsem dostala pod stromeček od taťky a měla jsem ho beze srandy přečtený za tři dny. Strašně jsem se totiž těšila, až se mi dostane do rukou. ♥

2. Mary Kubica - Hodná holka
Tuhle knížku jsem dostala k Vánocům už minulý rok a dočetla jsem ji až v prosinci následující Vánoce, za což se jako knihomol stydím, ale znáte to, hromadily se další knížky a na tuhle jsem tak to rochu zapomněla. :D Ale je boží.

3. Once upon a time (nevím přesně, kdo to napsal)
Nejdřív jsem se chtěla podívat na seriál, ale pak jsem v knihovně narazila na tenhle pokad. Načež jsem ale zjistil, že to tam není celé, takže jsem byla trochu zklamaná.

4. Nacuo Kirino - Out
Tahle japonská spisovatelka píše přímo božsky. Miluju ji.

5. E. Engel - Pan Doyle a doktor Bell


Přečtené knihy za září, říjen a listopad

7. prosince 2016 v 8:00 | Wafer
Ahoj všichni!
Už dlouho jsem se neozvala ohledně mé knižní výzvy, takže se musím po třech měsících konečně pochlubit, co všechno jsem přečetla! Opravdu neví, jestli své přecevzetí opravdu splním, ale musím myslet pozitivně!

1. Michael Grant - BZRK Reloaded
Druhý díl BZRK, který jsem si samozřejmě taky musela přečíst znovu, jako ten první. Od tohoto autora si musím přečíst víc knih.


2. Jacgueline Wilsonová - Katy
Tahle autorka píše knížky pro věkovou kategorii dívek cca 11-14 let, ale já ji miluju a proto se nehodlám vzdát jakékoliv její knížky. I když, abych řekla pravdu, tahle knížka není tak úplně její nápad. Určitě znáte knížku Co provedla Katy, která je o dívce, která ochrne od pasu dolů a pak se uzdraví. Tohle je tak trochu upravená verze. Spisovatelka chtěla v téhle své verzi ukázat, že ve skutečném životě to tak nechodí.

3. Nacuo Kirino - Zrůda
Japonsko já miluju a proto jsem si musela přečíst něco i od japonské spisovatelky. Tahle knížka byla v překladu do angličtiny cenzurovaná, je to napsané v takové bublince na obálce, a tak jsem si myslela, co to nebude, ale neshledala jsem na téhle knížce nic, co by mělo být cenzurováno. :D A nebo jsem tak otrlá, že mi to ani nepřišlo. Netuším :D V anglii a Americe asi mají jiné zvyklosti než u nás. :/

4. Jeffery Deaver - Příští oběti
Tuhle knížku jsem dostala minul rok k Vánocům a dočetla jsem ji až v říjnu. Stydím se. :D Je ale úžasná. Napsala jsem na ni i recenzi, kterou si naklikněte v menu, já na ni sem zapomenu dát odkaz. :D

5. Alyson Noëlová - Země stínů
Třetí z myslím, že šesti dílů série Nesmrtelní. Dva poslední ještě nebyly přeložené (nééé!). Přijde mi to jako originální nápad. Nesmrtelní jsou něco jako upíři, ale s tím rozdilem, že nepijí krev, ale takový...džus, který je ve skutečnosti lektvar, který jim dodává živiny a mají ho vlastně místo jídla, na které už po nějaké době nemají ani chuť. Taky je nezabije dřevěný kůl nebo jim nevadí česnek. Můžete je zničit jenom tak, že zasáhnete jejich nejslabší čakru.

6. Alyson Noëlová - Temný plamen
Čtvrtý díl ze série Nesmrtelní. :D Více v pětce :D ↑↑↑↑↑↑↑↑↑

Přečtené knihy za srpen

4. září 2016 v 21:11 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak je konec prázdnin a jestli si vzpomínáte, tak jsem se na začátku srpna zaúkolovala knižní výzvnou, kdy mám přečíst 60 knížek za rok. V tomhle článku uvidíte knížky, které jsem přečetla za srpen. Moc jich není ale zlepším se! :D

Michael Grant - BZRK
Tuhle knížku jsem už sice četla a dělala jsem na ni i recenzi, ale půjčila jsem si ji v knihovně a musela jsem si ji prostě přečíst znova, protože ji miluju.

C. D. Payne - Brenda veliká
Od tohohle autora už jsem četla MLádí imrvére v hajzlu a můžu říct, že fakt dobře píše.

H. G. Wells - Neviditelný

Knižní výzva na rok 2016/2017

1. srpna 2016 v 8:00 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak jsem se rozhodla, že se pokusím o knižní výzvu, protože jsem to viděla už u hodně blogerek a přišlo mi to hodně zajímavé. Takže budu nejspíš každý měcís přidávat článek, kolik knížek jsem přečetla, a pokusím se jich za rok přečíst 60.

Konec výzvy:
1. srpna 2017


 
 

Reklama