Kam tenhle svět spěje, když...

2. července 2018 v 20:46 | Wafer |  To, co se jinam nevešlo
Ahoj všichni!
Už jsem dlouho nenapsala žádný kecací článek,ale nedávno jsem si vzpomněla na něco, o čem bych chtěla napsat.
V prváku jsme měli na biologii supla. Konkrétně učitele, který nás z žádného předmětu neměl, tak byla celá třída zvědavá, co z toho bude. No... část hodiny s námi ani nebyl, protože si něco zařizoval, ale asi 15 minut před koncem hodiny došel a snažil se s náma bavit o věcěch,o kterých jsme v životě neslyšeli ani slovo.
V jednu chvíli jsme se dostali k celosvětovému dění a pan učitel prohlásil něco, co jsem opravdu nečekala. Řekl: ,,No nevím, kam ten svět spěje, když se lidi snaží mladým namluvit, že homosexualita je normální."
Zarazilo mě to proto, že většina lidí, se kterými jsem se setkala, měla přímo averzi vůči homosexuálům. Pan učitel si ale evidentně myslel, že když si člověk myslí, že homosexualita je normální, a takových lidí je spousta, automaticky je to znamení pro jistou zkázu lidstva nebo něco takového. Nevím, možná to tak přímo nemyslel, ale trochu to tak vyznělo. O tom se teď ale nechci bavit.
Chci se podívat na to, proč si někteří lidé myslí,že homosexualita je špatná, proti přírodě a ostatní by ji neměli respektovat a rozhodně by si neměli myslet, že je normální, nemám na mysli homofobní lidi, tak se označují ti, kteří mají fobii - nezvladatelný strach, i když v dnešní době je homofob každý, kdo má negativní názor na homosexuály. Jde opravdu jen o ty,kteří homofobii nemají a mají názory výše zmíněné.
Já osobně rozhodně nevidím důvod si myslet, že homosexualita není normální nebo je nepřirozená. Nepřirozená by byla tehdy, kdyby si ji lidé vymyslely. Kdyby si řekli: ,,Tak,teď vynalezneme novou orientaci, kdy budete přitahováni stejným pohlavím, aby si člověk mohl vybrat." Na takovémhle principu vznikla auta, mobily a spousta jiných lidských vynálezů. Ty jsou nepřirozené. Homosexualita je mezi tím vším to nejpřirozenější, co se v této době řeší. Když nemůže člověk sobě a svému okolí přiznat, že je homosexuál, tak si vlasně nemůže přiznat kým je. A to je pro člověka podle mého názoru to nejdůležitější v jeho životě. Přiznat si to, kým je a jaký je. Proč by se to mělo upírat homosexuálním lidem? Ve všem jiném jsou stejní jako ostatní.
Nedávno jsem četla článek o zrovnoprávnění homosexuálního manželství s heterosexuálním manželstvím a jeden nejmenovaný politik , který proti tomuto zrovnoprávnění dost protestoval, dokonce nazval homosexuály postiženými. Takže asi toliko k postoji českých občanů k této "nepřirozenosti", ale určitě ne jenom jich,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 4. července 2018 v 10:20 | Reagovat

mno tak mne to rak prišlo, že to na nich chce hodiť, pride mi to ako zmýšľanie Hitlera, že za všetko môžu židia, tak toto ma napadlo keď som si prečítala výrok tvojho učiteľa, možno to tak nemyslel až ale proste to na mňa tak pôsobí, prirovnala by som to k situáciam ako ženske práva, zrušenie otroctva, ľudia a hlavne muži to považovali za normálne, že černosi sú dobrý len na otroctvo alebo nenormápne aby ženy mohli voliť a tak podobne, ja si myslím, že každý ma právo na názor ale čo je zlé to je zlé, a k tomu ho nepriamo vnucovať tak to nie je pekné

2 petralibrary petralibrary | Web | 5. července 2018 v 12:19 | Reagovat

jde o to, že náš stát je v tomhle hodně pozastavený. já nenaznačuji jak se to děje jen u nás, jenže tady se to vyskytuje opravdu hodně. je to pozastavené jako bychom byli občas v komunismu. starší by si konečně měli uvědomit fakt o nové době. rasismus nebo narážky proti homosexualitě by tu dávno už být neměly. copak zapomněli? že dříve tu homosexualita byla taky? posílali homosexuály do koncentračních táborů? tahle doba už dávno skončila, měli by si to uvědomit. každý. za další jako kantor, by si měl dávat pozor na jazyk a tyhle řeči vynechat, vzhledem k faktu, že homosexualita většině (díky bohu) v této době přijde normální. mohl by dostat docela nářez. pořád vlastně nechápu, jak tohle může s těmihle názory učit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama