Listopad 2017

Seriály

24. listopadu 2017 v 23:43 | Wafer |  To, co se jinam nevešlo
Ahoj všichni!
Tak jsem se na ten blog zase vykvákla... achjo. Ale vážně jsem si myslela, že tu creepypastu dopřekládám dřív. Jelikož se to ale protáhlo, tak dneska budu psát o seriálech.
Ani nevím, jak se to stalo, ale asi před 3 lety jsem zjistia, že mě totálně pohltily seriály.
Někdy v tu dobu se totiž moje BFF začala dívat na Mentalistu, na kterého jsem se posléze začala koukat i já. Samozřejmě jsem ho doteď nedokoukala, ale o tom až později.
Jeden z prvních seriálů, na který jsem se podívala, byl Sherlock. Do něj jsem se neuvěřitelně zamilovala, protože už předtím jsem milovala příběhy o něm od A. C. Doyla. Jako správný Sherlockian jsem se na všechny 3 séria dívala pořád dokola do té doby, než vyšla 4. série, na kterou jsem se těšila jako malá holka. A ani nevíte, kolik jsem toho podnikla pro to, abych zjistila, jestli vyjde i 5. série. Ale bohužel jsem to nezjistila.


Rick and Morty

4. listopadu 2017 v 22:02 | Wafer
Související obrázek


Animovaný/Dobrodružný/Komedie/Sci-fi
USA, 2013 - 2017, 31x22 min

Výsledek obrázku pro rick and morty gif

Animovaný seriál od autora Community o sociopatickém alkoholikovi a geniálním vědci Rickovi, který neustále zatahuje svého jednoduchého vnuka Mortyho do svých šílených dobrodružství či pokusů. A také o zbytku jejich typicky americké rodinky, která to všechno útrpně snáší.

Výsledek obrázku pro rick and morty gif

Můj názor:
Na Ricka a Mortyho jsem původně neměla moc pozitivní názor. Nebo spíš takhle. Věděla jsem o existenci tohodle šíleného animáku, ale nemyslela jsem si, že je to show, na kterou bych se chtěla dívat. Pak mě k tomu teda kamarádka přemluvila a já jsem měla celé tři série dokoukané za tři týdny. Jen teď doufám, stejně jako u Sherlocka, že bude další série.
Prakticky okamžitě jsem si oblíbila Ricka, protože je to přesně ten typ postavy, kterej mám ráda. Takovej hodnej hajzl. :D Většinu seriálu to i vypadalo, že zůstane jedinou mojí oblíbenou postavou, ale potom, co jsem skoukla víc dílů a víc scén se Summer, dost jsem si ji oblíbila, popravdě ani netuším proč.
Výsledek obrázku pro rick and morty lick my balls gif