Srpen 2017

Sama v autě (urban legend)

20. srpna 2017 v 22:38 | Wafer |  Povídky jiných autorů
Holka jela na rande se svým přítelem, stalo se to před několika lety někde na venkově. Kluk měl starý auto, asi škodovku stodvacítku po tátovi. Tak se sešli, jeli někam za vesnici na lesní cestu, daleko od lidí, a tam se chvíli muchlovali.
Když už byla úplná tma, ta holka musela jet domů k rodičům. Tak ten kluk jako že ji odveze. Zkoušel nastartovat, ale nějak to nešlo. Zkoušel to několikrát, pořád nic. Prostě starý auto. Tak tý holce řek: ,,Počkej tady, zamkni se v autě, já skočím vědle do vesnice pro pomoc. Ale určitě se zamkni a neutvírej, ať se děje, co se děje, dneska v rádiu hlásili, že se v okolí potuluje nějakej šílenej vrah, co utek z blázince. Neboj, za chvilku jsem zpátky."
Holka je vystrašená, ale nechá se přesvědčit, aby počkala zamčená v autě. Čeká dlouho a kluk pořád nikde. Po dvou hodihách je jí to už divný a najednou uslyší nějaký zvuky na střeše auta. Takový jako kapání...kap...kap...kap...Řekla si, že venku asi prší a jak je unavená a vystrašená, tak napůl usne. Probudí se, kapání je na střeše slyšet pořád... Zdá se jí to divný, protože na oknech nejsou žádný kapky vidět, nevypadá to, že by venku pršelo. To už se začne pořáddně bát, ale vzpomene si, co jí říkal její přítel, že má za každou cenu zůstat zavřená v autě, a nevyleze. Už ale neusne a kapání pokračuje. Ve strachu probdí celou noc, až kkapání někdy k ránu ustane.
Ráno přijedou policajti a vzbuděj ji. Řeknou jí, ať nastoupí k nim do auta. Ona to udělá, ale jak nastupuje, tak se ohlédne, a nad autem, v kterým strávila celou noc, uvidí svýho přítele - oběšenýho, úplně bílýho, s podříznutýmá žílama na rukou a bez krve, která celou noc kapala na střechu auta.

Fullmetal alchemist

8. srpna 2017 v 15:43 | Wafer
Atl. Název: Hagane no Renkinjutsushi, FA, FMA, HnR, Full metal Alchemist
Počet dílů: 51
Žánry: Adventura, Akční, Fantasy, Komedie, Krev, Magie, Minulost, Podle mangy, Seinen, Shönen, Střelné zbraně, Thriller, Tragédie, Vojenský

Výsledek obrázku pro fma

STOP!

3. srpna 2017 v 21:56 | Wafer |  Knižní výzva 2016/2017
Výsledek obrázku pro stop it gif

Ahoj všichni!
Tak rok utekl a s ním i můj čas na přečtení 60 knížek, které se mi bohužel nepodařilo přečíst. Upřímně jsem si myslela, že bych to mohla zvládnout, ale podařilo se mi přečíst jenom 32 knížek, což ale podle mě i tak dost.
Možná tuhle knižní vývu zkusím i příští rok, ale na tento mám naplánovanou ještě nějakou challenge týkající se knih, tak se máte na co těšit. :)