The Rake

30. června 2017 v 8:00 | Wafer |  Creepypasty
V létě roku 2003 byl v severovýchodní Americe spatřen zvláštní tvor podobný člověku, který připoutal pozornost znejších médií. Informace na internetu a v novinách oznamovaly, že stvoření bylo záhadně zabito.
Někteří venkované si začali vyprávět historky o jeho spatření, tedy setkání se s věcí, o které nikdo neví, odkud je. Většina lidí byla ze setkání s ním zděšena, někteří z toho mají doživotní trauma, ale někteří jsou potom všem ještě zvědavější a zajímá je, co je ten tvor zač. Dnes už jejich příběhy nejsou známé, ale některé skupiny lidí, které tvor zaujal, se ho vydaly hledat.

V roce 2006 bylo zaznamenáno 24 dokumentů o tomto tvorovi, které byly datovány od 12. století až do nynějška, a byly v nich zmiňovány 4 kontinenty. Skoro ve všech dokumentech byly historky stejné. Byl jsem v kontaktu s tvůrci a byly mi poskytnuty materiály z jejich připravované knížky.

Dopis na rozloučenou

Jsem připraven vzít si život. Prošel jsem si tím. Je to jeho vina, nikoho jiného. Jednou jsem se vzbudil a cítil jsem jeho přítomnost. A jednou jsem ho i viděl. Slyšel jsem jeho hlas, otevřel jsem oči a viděl jsem ho přímo před sebou. Nemůžu spát strachem. Co se mi stane, až se příště vzbudím? Už nikdy se nevzbudím. Sbohem

Byl nalezen ve stejné bedně, de byly 2 prázdné obálky adresované Williamovi a Rose, a jeden osobní dopis bez obálky.

Njedražší Linnie,
modlím se za tebe. Řekl tvé jméno.

Úryvek z deníku (přeloženo ze španělštiny): 1880
Zažil jsem nejhorší teror svého života. Zažil jsem nejhorší teror, který kdy kdo může zažít. Vidím jeho oči, když zavřu ty své. Jsou temné a celé černé. Viděl mě a pronikl mnou. Jeho ruka. Nedomážu usnout. Jeho hlas (nesrozumitelný text)

Námořníkův zápis: 1691
Přišel ke mně, když jsem spal. Cítil jsem to. Sebral všechno. Musíme se ihned vrátit do Anglie. Nechce, abychom zde byli.

Od svědka: 2006
Před třemi lety jsem se vrátil a se svou rodinou z výletu na Niagarské vodopády, bylo to 4. července. Byli jsme unavení z dlouhé cesty autem, takže jsme s manželem uložili děti do postele.
Okolo čtvrté hodiny ráno jsem se vzbudila a myslela jsem si, že manžel šel na záchod. Využila jsem jeho nepřítomnosti, abych si vzala zpět svou deku. Ale zjistila jsem, že byl v posteli. Omluvila jsem se mu a vysvětlila mu, že jsem si myslela, že odešel pryč. Když se ke mně otoči, lekl se a vstal z postele tak rychle, jak jen mohl. Okamžitě jsem vstala taky. Po rozsvícení jsem byla schopna určit důvod divné reakce mého manžela. Naproti postele byla zvláštní stvůra, která vypadala jako nahý člověk nebo pes bez chlupů. Z nějakého důvodu jsem byla vyděšená pouze z jeho stavu. Nevím proč, ale zdálo se mi, že bychom mu měli pomoct. Můj manžel zíral na jeho končetiny, které byly v divné pozici, pak se podíval na mě a šel blíž k tomu stvoření.
Během okamžiku se stvoření proplazilo kolem postele. Nevydávalo vůec žádný zvuk. Poté se rozběhlo do chodby, přímo k pokoji dětí.
Zakřičela jsem a utíkala jsem k vypínači. Chtěla jsem ho zastavit dřív, než ublíží mým dětem. Když jsem doběhla do chodby, byl ode mě už asi deset metrůů daleko. Otočil se na mě, měl na sobě krev. Rozsvítila jsem na chodbě a uviděla jsem svou dceru Claru.
To stvoření se rozběhlo dolů ze schodů, zatímco můj manžel běžel pomoct naší dceři. Byla vážně poraněná. Kdž k ní manžel přiběhl, řekla: ,,On je Rake"
Můj manžel s ní jel ihned do nemocnice. Nepřežila.
Žijeme v malém městečku, takže se zprávy roznesly rychle. Policie byla ochotná pomoci a místní zpravodaj měl také velký zájem. Ale přesto nebyl příběh nikdy zveřejněn a zdejší televize ho odmítala.
Pár dalších měsíců uplynulo a já a náš syn Justin jsme byli v hotelu nedaleko domu mých rodičů. Když jsme se rozhodli jet domů, začala jsem hledat odpovědi. Dokonce jsem našla člověka z nedalekého města, který měl podobný příběh jako my. Jsme v kontaktu a navzájem si vyprávíme o našich zážitcích. Prý jsou další dva lidé z New Yorku, kteří to stvoření viděli.
Nakonec jsme byli čtyři a celkem dva roky jsme hledali na internetu, psali dopisy a sháněli informace o tom stvoření. Vytvořili jsme sbírku případů, ve který se objevil Rake. Nikdo z lidí, kterých jsme se ptali, neřekl žádné detaily. Jediné co jsme zjistili bylo to, že tím útoekm nám chtěl Rake sdělit, abychom odešli.
Byla spousta případů, kdy Rake navštívil jednoho člověka několikrát. Spousta lidí také řekla, že to mohl být případ mé dcery. Tohle nás donutilo pátrat po tom, proč nezaútočil na nás.
Dala jsem kameru vedle své postele. Nahrávala jsem ceou noc poslední dva týdny. Každé ráno jsem si prošla záznamy předešlé noci. Po dvou týdnech už jsem byla zvyklá se poslouchat, jak spím, při projíždění 8x zrychlených záznamů.
V první den třetího týdne jsem slyšela něco zvláštního. Bylo to jakési ječení. Byl to Rake. Nedokázala jsem t poslouchat ani chvíli. Ještě jsem o tom nikomu neřekla. Jediné co vím je, že jsem to už dřív slyšela. A vím, že to mluvilo, když to bylo před mým manželem. Nepamatuji si, že bych něco slyšela, ale jakmile jsem uslyšela nahraný zvuk, okamžitě jsem si na to vzpomněla.
Pomyšlení na to, co si musela moje dcera v tu chvíli myslet, mě zarmucuje.
Neviděla jsem Rakea od té doby, co mi zničil život, ale vím, že byl v mém pokoji, když jsem spala. Bojím se, že se jednou proberu a uvidím ho na mě zírat.

Originál ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 3. července 2017 v 10:08 | Reagovat

fuj tak to je teda poriadne hnusmé a mala som z toho zimomriavky ako som to cele čítala a ešte som o tom nevedela a ni nepočula až tu, ale je to teda hrozná skúsenosť, normálne som z toho celého rozčarovaná, že niečo takéto može existovať

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama