Shingeki no Kyojin

9. března 2017 v 20:51 | Wafer
Alt. název: Attack on Titan, SnK, AoT
Počet dílů: 25
Žánry: Adventura, Akční, Fantasy, Horor, Podle mangy, Postapokalyptické, Tragédie


Příběh: Před několika stoletími byli lidé téměř vyhubeni titány. Titáni jsou typicky vysocí, zdá se, že nejsou inteligentní, žerou lidské bytosti a nejhorší ze všeho je, že to asi dělají pro potěšení než kvůli zdroji potravy. Malé procento lidstva přežije ve městě chráněném extrémně vysokou zdí, dokonce větší než nejvyšší z obrů.
V současnosti město nevidělo titána víc jak 100 let. Dospívající chlapec Eren a jeho sestra Mikasa se stanou svědky toho, jak jsou hradby zničeny supertitánem, který se objevil zničehonic. Menší titáni se hrnuli do města a dvě děti s hrůzou sledovaly, jak byla jejich matka snědena zaživa. Eren slíbí, že zabije každého titána a tak pomstí celé lidstvo.

Můj názor: SnK je jedno z mých nejoblíbenějších anime, už jen díky úžasnému ději a akčnosti celé série. Miluju akční věci (jak už jste si zřejmě všimli), takže tohle anime pro mě byl ten nejúžasnější objev století. Mě osobně Eren jakožto hlavní postava moc nenadchl. Není to zrovna ten typ postavy, kterej bych si zamilovala. Během série se sice hodně změnil, na konci se už tak nenechával ovládat emocemi jako na začátku. To samý bych mohla říct třeba o Jeanovi. :D Já jsem si prostě zamilovala Leviho. Typickej I-don't-care charakter. :D Anime určitě doporučuju těm, kteří milujo krev. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama