Příští oběti

10. října 2016 v 22:21 | Wafer

The Bodies Left Behind
Autor:Jeffery Deaver
Žánr: detektivka
Nakladatelství: Domino
Rok vydání: 2008 - originál, 2010 - česky
Počet stran: 400
Vlastní hodnocení: 90%

Obsah: Noční telefonát na tísňovolinku byl náhle přerušen. Šlo o omyl? Nebo se v odlehlé rekreační chatě stal zločin, který už nemohl být nahlášen? Plicistka Brynn McKenzieová není isce zrovna ve službě, ale profesionální čest jí velí, aby se pokusila věci přijít na kloub.
Za dveřmi chaty na ni čeká scéna jako z hororu. Dvě zkrvavené mrtvoly a k smrti vyděšená dívka, která Brynn oznámí, že vrazi jsou ještě stále v domě. Pokud chtějí přežít, musí okamžitě utéct. Ne, nemají dost času na to, aby se vrátily pro služební pistoli a telefon, kterým by se day přivolat posily. Každá vteřina může být osudná, a tak se Brynn s Michelle vydávají na zběsilý úprk do temného hvozdu, který by jim za normálních okolností naháněl strach, ale nyní v něm doufají nalézt bezpečí.
V patách mají dva profesionální zabijáky, kterí se v lese sice taky nevyzají, ale mají zbraň a velmi dobrý důvod, proč ty dvě ženské zabít: jsou totiž jediné kdo by je mohl usvědčit z dvojnásobné vraždy.

Můj názor: Toto je jedna z těch knih, které jsem chtěla dočíst, ale v žádném připadě jsem je nechtěla očíst. Nikdy by mě nenapadlo, že honička v lese se dá popsat tolika slovy. Co jsem se dívala na recenze, tak si tuto knížku hodně lidí vychvalovalo. Mě na ní trochu vadilo, že autor noc v lese moc natahoval. Potom mi přišlo, že závěr už odfláknul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 12. října 2016 v 11:27 | Reagovat

tak je to ako celkom zaujémavý námet, ja tiež nemám rada keď sa takto nejaká časť príbehu naťahuje ak! nei je spracovaná zaukímavo to je už o niečom inom

2 Azano Azano | Web | 13. října 2016 v 19:18 | Reagovat

Knížka vypadá zajímavě. Mě zdlouhavé části nevadí, ale snad ten konec není tak odfláknutý, jak tu píšeš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama