Avengers school - 2.Taková menší párty

8. června 2016 v 16:45 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak tady mám další díl mojí Avengers povídky. Snad se bude íbit!


,,Steve! Nebuď baba! Budou tam všichni a všechno. Pití, jídlo, DJ..." mlel pořád dokola Tony, když šli odpoledne domů, ale šeptal, aby to neslyšeli ostatní. Steve opět zavrtěla hlavou. ,,Nechce se mi teď být někde mezi hodně lidma," vysvětlil a upřel na Tonyho své oceánově modré oči. ,,Zapomněl jsem ti říct, že tam budeme jen sami dva. Nemůžeš to odmítnout. Zálohu na to plátno a DATA projektor mi vrátí až 24 hodin po půjčení. A já si to půjčil teprve před dvanácti hodinama," mlel dál Tony, ale Steve ho po té první větě už neposlouchal. Jen na něj udiveně civěl a pak neochotně souhlasil, že přijde, i když měl takové tušení, že to dopadne jako včera, kdy zazvonil u Tonyho dveří, otevřel mu jeho otec a informoval ho, že Tony něco dělá ve sklepě a nechce, aby ho někdo rušil.
,,Můžeme přijít taky?" ozvala se Natasha, která je celou dobu nenápadně poslouchala. ,,Jasně!" vyhrkl Steve, než stačil Tony něco namítnout. ,,Tak v tom případě přijde i Bruce, že jo kámo?" usmál se Stark a podíval se na Bruce. Ten nesměle přikývl na souhlas. ,,Okay, ale žádnej chlast, jinak zítra dostaneme od Furyho ve škole sprda," upozornil všechny skoro zbytečně Tony a Clint povytáhl obočí. ,,Myslíš, že by to poznal?" zeptal se Tonyho užasle. ,,Je to učitel. Je to šéf učitelů. Ví i to, co neví," zabručel Tony a vrhnul další nenávistný pohled na Thora a Lokiho, kteří šli celou dobu před nimi.
,,Neměli bysme je taky pozvat? Nikdo se s nima nebaví. Je mi jich líto," promluvil po chvíli Bruce. ,,Jsou divní. Protot se s nima nikdo nebaví," řekl Tony. ,,Tak se s nima začneme bavit my. Třeba se nám zdají divní, protože je neznáme," pokrčil rameny Bruce a Tony protočil oči. ,,Ty jseš teda strašně lítostivej," řekl pak a hodil si do pusy celé dvě hrsti borůvek a jak žvýkal, z pusy mu vytékaly čokoládové sliny. ,,Víš, že je to nechutný, že Tony?" pronesla konverzačním tónem Natasha. Clint naznačil, že se mu dělá špatně a zvrací, načež mu Tony ukázal vztyčený prostředníček a zahuhlal něco ve smyslu ,,Naser si." ,,Mluv slušně!" okřikl ho Steve přísně.

,,Ten Bruce asi nepřijde," hudroval Tony, když už bylo půl hodiny po začátku té jejich minipárty. ,,Asi to vzdal, no," zahýkal Clint, který držtel v ruce půllitr, do kterého si, i přes Starkovy znechucené obličeje a chapá varování, aby to nedělal, nalil trochu z každé flašky, kterou našel v baru a teď to vypadalo tak, že osahával každého, kdo se k němu přiblížil na míň než deset centimetrů. Tony děkoval bohu za to, že jeho otec jel na jakousi konferenci kvůli novému objevu nějakého potrhlého vědce a vrátí se až příští týden. Svou chůvu naštěstí přesvědčil, že nepotřebují hlídat a poslal ji domů.
,,Tak ještě chvíli počkáme, ne?" ozval se Steve a snažil se odstrčit Clinta dobývajícího se mu do kalhot. Sotva to dořekl, zazvonil zvonek a Tony se u dveří objevil tak rychle, že to nikdo skoro nezaregistroval. Starkův úsměv zmizel, jen co zjistil, že s Brucem přišel i Thor s Lokim. Bruce se jen omluvně usmál a vešel dovnitř i s nevítanými hosty a Tony na ně jen beze slova hleděl jako na boží zjevení.
Jen co se všichni přivítali v obýváku, odtáhl Tony Bruce do jakési těsné místnůstky na konci dlouhé chodby, která vypadala jako nějaký minikumbálek na mopy. Bruce se ošíval a snažil se natočit tak, aby nemusel mít levou nohu zaklenutou mezi Tonyho nohama jen asi pět centimetrů od jeho rozkroku. Tonymu bylo ale očividně fuk v jak moc nevhodné poloze se nacházejí, chytil Bruce za loket, přitáhl si ho k sobě a zasyčel: ,,Až se budu chtít podělit o svůj dům s nějakejma pochybnejma existencema, dám ti vědět, jasný?" Brucy chytil červenou barvu, která se vůbec nehodila k jeho fialové košili a hnědým kalhotám. ,,Já si říkal, že když jsi je nepozval, tak je vezmu s sebou, aniž bys o tom věděl, takže bys je pak nemohl vyhodit," vysypal ze sebe Bruce a čekal, jak ho Tony seřve, ale nic se neudálo. Stark jen rezignovaně vzdychl, otevřel dveře a vystrčil Bruce, vylezl za ním a přibouchl dveře tak silně, že to bylo slyšet i přes hudbu, kterou pustil ze sterea Clint,
Zatímco se Tony s Brucem mačkali v tom minikumbálku, ostatní, dokonce i Steve, si stačili mírně přihnout, takže v obýváku panovala dosti veselá nálada. Lokimu se dokonce povedlo odněkud vyhrabat bikiny Tonyho chůvy. Do horního dílu navlékl Steva, který měl boxerky víceméně s vrškem ladící, a do spodního dílu Thora vypadajícího jen o trochu víc komicky než Steve.
,,Boha jeho," vydechl Tony, popadl první flašku, která mu padla pod ruku, a zhluboka se napil. Pak nabídl Bruceovi tvářícímu se stejně bezradně jako Tony a ten si také pořádně přihnul.
,,Pořád si myslíš, že to byl dobrý nápad je sem vzít?" zahuhlal Tony na Bruce po chvíli sledování počínání ostatních. Bruce, neschopný slova, zavrtěl hlavou.

Druhý den ráno se nikdo neobtěžoval vstávat do školy, protože toho stejně nikdo nebyl schopen. Když v jedenáct hodin přišla Tonyho chůva, zůstala stát mezi dveřmi obýváku s otevřenými ústy. Thor a Steve na sobě měli pořád její bikiny, Clint usnul s rukou v Lokiho kalhotech, Natasha visela hlavou dolů z gauče a Tony s Brucem se k sobě tulili opření o zeď. Chůva přešla k Tonymu, opatrně do něj šťouchla špičkou své tenisky a počkala, až se plně probere. Když se postavil a snažil se zaostřit zarudlýma očima, jen zavrtěla hlavou a řekla: ,,Nemohli jste si to nechat na pátek, co?" Tony se jen zakřenil a odkráčel si pro sklenici vody. Bruce, který už byl taky vzhůru, se snažil udržet rovnováhu a pravou rukou se opíral o zeď. To se mu ovšem nepodařilo, udělal dva kroky dozadu, zakopl o Lokiho a spadl přímo na Clinta, který se s trhnutím probudil a rychlostí blesku vyndal ruku z kalhot probírajícího se Lokiho. Ten hluk probudil Steva, který probudil Thora hned, jak zjistil, co to mají na sobě. Natashu nevzbudil hluk, ale spíš fakt, že ji v téhle poloze bolela záda. Nic neříkala, ale modlila se, aby se jí včera nestal nějaký trapas. Když však spatřila Steva a Thora v bikinách, jak s panikou v očích hledají své oblečení, řekla si, že nic horšího se ani stát nemohlo.
..Asi uděláme nejlíp, když na ty bikiny zapomeneme," prohlásil Tony, když se s nimi loučil u vchodových dveří. Všichni souhlasně přikývli a rozešli se domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 10. června 2016 v 14:00 | Reagovat

ha tak to musela byť teda pekná divočina teda :-P  :-P  :-P, pekne si teda využila hlášku od Tonyho z filmu :D  :D dúfam, že ich tu bude aj viac rafinovane použitých, mno tak si ich poriadne ožrala to hej a Clint s rukou v nohaviciach Lokiho tak to ma dostalo :D za to sa určite bude dlho preklínať, mno tak sa teším na ďalšiu časť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama