Avengers school - 3. J.A.R.V.I.S.

25. června 2016 v 21:10 | Wafer
Ahoj všichni!
Tak tady mám další díl Avengers school! Yáááysp! Doufám, že se bude líbit. Jinak jsem našla další "hororové" povídky, které bych mohla vydávat, ale nejspíš je začnu znovu vydávat až příští týdem, protože do zítra bych asi nestihla nic přepsat.

Další týden v pondělí se všichni odhodlali jít po tom fiasku, kterému říkali párty, do školy. I když byli od středy doma, vypadali hodně neodpočatě. Tony většinu nocí strávil ve sklepe, kde měl svou improvizovanou laboratoř, a vynalézal zařízení, které by člověka upozornilo na to, kdy má přestat pít. Natasha nemohla spát, protože jí bolela záda z té nepohodlné polohy na Tonyho gauči, Clint si vyčítal to, že se tak moc opil, Steve s Thorem přemýšleli jak se dostali do těch bikin tak urputně, že zapomínali i jíst a Loki byl jako jediný v pohodě, protože měl za to, že se mu žádný velký trapas nestal.
,,To musíme někdy zopakovat," prohlásil Loki o přestávce před vyučováním a zatvářil se nechápavě, když na něj všichni upřeli naštvané pohledy. ,,Vy ostatní byste samozřejmě pili jenom limonádu," dodal pak posměšně. Tony šel vyhodil sáček od borůvek, aby se cestou trochu uklidnil, a ostatní jen unaveně zavzdychali. Thor poplácal svého bratra po zádech na známku toho, že je na jeho straně, ale spíš mu tím málem vyrazil dech. Tony vážně nechápal, jak se s nimi Thor a Loki mohli začít jen tak, z ničeho nic, bavit. Z vlastní zkušenosti věděl, že nevyslovená přátelství bývají neobyčejně křehká. On jediný tudíž odmítal s těma dvěma vycházet a tak ho všichni na oplátku okázale ignorovali. Tedy všichni kromě Lokiho. Ten si sedl na druhou stranu stolu, aby k Tonymu seděl blíž, a zabořil ruku do sáčku borůvek, který Tony křečovitě svíral. Tony vyjekl, protože si Lokiho nevšiml, a upustil sáček na zem. Borůvky se rozkutálely po zemi a černovlasý se rozesmál. Tony jen něco zamumlal a klesl na kolena, aby borůvky sesbíral. Loki si sedl na Tonyho záda a dal si nohu přes nohu. Tony na chvíli ztuhl, ale pak ze sebe Lokiho shodil přímo na pár ještě nesesbíraných borůvek. Lokiho tvář se stáhla do znechucené grimasy, ale než se černovlasý stačil pohnout nebo cokoliv udělat, Tony si na něj obkročmo sedl a chystal se mu uštědřit pořádnou ránu do jeho bledého obličeje. Thor ho ale zastavil a snažil se ho od Lokiho odtáhnout dostatečně daleko. A protože se mu Tony nemohl vytrhnout, rozhodl se, že místo Lokimu vrazí Thorovi. Ten mu ale chytil i druhou ruku a ať se Tony snažil, jak chtěl, nevytrhl se mu. ,,Dobře, chápu Thoři. Už se tvý Julie nedotknu," vyštěkl Tony a Thor ho opatrně pustil, přičemž byl rudý vzteky i studem zároveň.
,,Můžeš mi říct, proč jsi tak protivnej?" ozvala se Natasha, když si všichni tři sedli. ,,Snažil jsem se vytvořit nějaký zařízení, který tě upozorní, kdy máš přestat pít, ale povedlo se mi vytvořit jen nějakou přiblblou umělou inteligenci. Říkám mu J.A.R.V.I.S.," vztekal se Tony a Bruceovi se rozšířily zorničky. ,,Hustý!" vykřikl a usmíval se od ucha k uchu. Tony se zatvářil aspoň trochu potěšeně, ale jen na pár sekund. Poté opět nasadil svůj naštvaný výraz. ,,Ty seš fakt idiot. Jako Clint," nechala se slyšet Natasha. ,,Díky," štěknul a nevšímal si Clinta, který mu zařval do ucha ublížené ,,Já nejsem idiot!".
Steve, který slovo idiot považoval za strašně sprosté, už otvíral pusu, aby své přátelé napomenul, ale ještě než stačil něco říct, Tony mu zakryl pusu rukou. Jediné, co Steve stačil ve svém překvapení zaregistrovat, než Tony ruku zase odtáhl, bylo, že Starkova ruka příjemně voní po čokoládě.

,,Neměls problém kvůli té párty?" zeptal se po škole Bruce s provinilým výrazem v očích. Tony zavrtěl hlavou. ,,Tátovi to je jedno, ten má jiný starosti, a máma mě tak miluje, že by mi to i odpustila," zakřenil se. ,,No nevím, kdo mi říkal, že ho jeho táta zavřel do kotelny," prohlásil s kamenným výrazem Steve a Bruce s Clintem se rozesmáli. ,,Ale udělal zásadní chybu. Pustil ho," zachrochtal Clint a to už se rozesmáli všichni. ,,Jen se smějte. Pomsta bude sladká," zachechtal se Tony a spokojeně si promnul ruce.
,,Steve!" zařval kdosi a Tonymu se teď na tváři objevil výraz zděšeného překvapení, protože pod výkřikem, tedy spíš výkvikem, Stevova jména zaslechl i panovačný hlas jedné spolužačky volající právě jeho. Tony ještě nepotka nikoho tak otravného jako je Pepper. Byla dokonce otravnější než Loki s jeho nesmrtelnými hláškami typu ,,Poklekněte přede mnou!" a ,,Já jsem bůh, vy tupé stvůry!".
Zatímco Pepper i s Philem, který sháněl Steva, dorazili až k nim, ostatní se už stačili dosmát. Phil mával ve vzduchu stohem kartiček, o kterých mluvila Natasha, v jedné ruce a s prupiskou v druhé. Pepper se tvářila jako hodně nebezpečná medůza a hned jak k Tonymu došla, začala ho peskovat, protože na ni po škole nepočkal, jak mu řekla. Tony se obrnil trpělivostí, dělal, že Pepper poslouchá a sledoval, jak Steve podepisuje Philovi každou kartičku zvlášť, zatímco Phil se na něj dívá jako na boha.
,,Podívej, nemám čas ani náladu na poslouchání tvých keců," řekl Tony, když Phil odběhl ještě šťastnější, než přiběhl. Pepper se zarazila uprostřed věty a podívala se na Tonyho ještě vražedněji, než předtím a odkráčela hned, jak mu vlepila pořádnou facku.
,,Vůbec nevím, proč mě ty holky fackujou. Nikdy jsem netoužil po tom dostat je do postele. Každý vždycky řeknu, že nemám zájem, ale ona mě stejně zfackuje," vzdychl Tony. ,,Zníš jako buzerant," zašklebila se Natasha. ,,To říká ta, která dostala z toho testu z matiky za čtyři," odsekl Tony a Natasha se zatvářila ublíženě. Jakmile Steve uslyšel o testu z matiky, chytil příležitost za pačesy a vyklopil na Tonyho: ,,Můžešměprosímdoučovat?" Tony na něj chvíli udiveně hleděl a pak se zeptal: ,,Promiň, ale co jsi to říkal?" Steve to zopakoval, tentokrát pomaleji. Tony pokrčil rameny. ,,Jasně, proč ne. Stav se třeba zítra odpoledne. Aspoň se můžu pochlubit s J.A.R.V.I.S.em ," zazubil se a hodil si do pusy dalších pár borůvek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natalie Natalie | E-mail | Web | 25. června 2016 v 21:53 | Reagovat

Pěkné :-)

2 Steeeva Steeeva | Web | 28. června 2016 v 14:01 | Reagovat

hmmm som rada, že sa objavila nová časť, je naozaj dobrá zábavná :-) pomali sa nám to začína rozbiehať a na toto si zase mydlím ruky ja :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama